SZKOLENIA- WARSZTATY Z ZAKRESU WŁASNORĘCZNIE ROBIONYCH KOSMETYKÓW 0

Szanowni Państwo,

Od wielu lat pasjonuję się kosmetologią oraz wszystkim, co związane jest ze zdrowiem i atrakcyjnym, zadbanym wyglądem. Wyrazem mojego zainteresowania jest m.in. blog "Wszystko o pielęgnacji", który prowadzę od 2012 roku. Kosmetologia interesuje mnie w każdym jej aspekcie, spektrum moich zainteresowań obejmuje:

* diagnostykę skóry i jej problemów,
* dobór spersonalizowanej pielęgnacji i zabiegów kosmetycznych,
* marketing w kosmetyce, ale przede wszystkim:
* technologia wyrobów kosmetycznych, opracowywanie receptur kosmetycznych.

W związku z tym, że od bardzo dawna robię kosmetyki dla siebie i bliskich, doradzam innym jak zrobić kosmetyk "szyty na miarę" uznałem, że warto dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.
Chciałbym Państwu zaproponować szkolenia z zakresu wykonywania kosmetyków składające się z części teoretycznej, wykładowej oraz z części praktycznej- warsztaty dotyczące wykonywania kosmetyków.

Posiadam doświadczenie w pracy Administratora ds. SOCIAL MEDIA marki należącej do dużego koncernu kosmetycznego, pracowałem jako Dermokonsultant w aptekach, odbyłem staż w salonie kosmetycznym, jak również uczestniczyłem w audycji radiowej na temat domowej, naturalnej pielęgnacji. Ciągle się rozwijam uczestnicząc w różnych szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, identyfikuję jego potrzeby i dobieram najlepsze z możliwych rozwiązań. Wiedza zdobyta na moim pierwszym kierunku studiów- Pedagogika i terapia pedagogiczna bardzo ułatwia mi komunikację z ludźmi, co przekłada się na trwałe relacje opatrzone życzliwością, empatią i zrozumieniem. 

W kwestii omówienia szczegółów zachęcam do kontaktu poprzez e-mail grzegorz@zrobsobiekrem.pl lub tel. 733 514 638

Pozdrawiam,
Grzegorz Łabanowicz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium