WARSZTATY ZRÓB SOBIE KREM ON-LINE 0

Nie masz możliwości pojawić się na naszych warsztatach stacjonarnych? Chcesz w zaciszu domowym dowiedzieć się jak dbać o swoją skórę, jakie produkty będą dla Ciebie odpowiednie i przygotować je z naszą pomocą? 
Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę- warsztaty kosmetyczne Zrób Sobie Krem On-line.

Informacje wstępne:
Warsztaty odbędą się na Skype, pierwszy termin dla początkujących:
27.11.2018r., od godziny 18.00.
Pierwszy termin dla średniozaawansowanych:
28.11.2018r., od godziny 18.00.

Koszt warsztatów 200zł- (zgłaszając się do 21.11 otrzymujesz promocyjną cenę 150zł) + koszt zamówionych przez Państwa surowców i ewentualnych akcesoriów (dla osób, które ich nie posiadają).

📖Jak wyglądają zapisy:

1. Wyślij zgłoszenie na warsztaty on-line na adres: szkolenia@zrobsobiekrem.pl, podając:
• Swoje imię i nazwisko,
• Moduł szkolenia: dla początkujących/ dla średniozaawansowanych
• Rodzaj skóry, jej problemy
2. Dokonaj wpłaty za szkolenie na podane dane.
3. Dokonaj zakupu sugerowanych półproduktów w sklepie Zrób Sobie Krem (jeśli masz część półproduktów wystarczy, że dokupisz tylko brakujące)
4. Przygotuj stanowisko pracy wedle wskazówek podanych w mailu i rozpocznij przygodę z produkcją własnych, spersonalizowanych kosmetyków.

👨‍🏫Plan szkolenia:

💜Część teoretyczna:
1. Diagnostyka typów, podtypów i potrzeb skóry
Moduł porusza nie tylko kwestię 4 głównych typów skóry, ale poszerza je o podtypy, których każdy typ skóry może mieć kilka, a tylko to stanowi klucz do właściwego doboru pielęgnacji, czy zabiegów profesjonalnych w gabinecie/salonie kosmetycznym.
2. Spersonalizowana pielęgnacja skóry.
Tylko odpowiednie dobranie kosmetyków i stosowanie ich w określony sposób pozwoli na zachowanie pięknego, zdrowego wyglądu skóry, dlatego w tym module skupimy się na najskuteczniejszych rozwiązaniach pielęgnacyjnych, aby plany pielęgnacji nasze lub naszych klientów były jak najbardziej zindywidualizowane. 
3. Surowce kosmetyczne: faza wodna.
Tworząc własne kosmetyki musimy zasięgnąć wiedzy na temat m.in. fazy wodnej, czyli nie tylko poruszyć aspekt samej wody- ale wszelkich składników w niej rozpuszczalnych. 
4. Surowce kosmetyczne: faza tłuszczowa.
Obok fazy wodnej ważne jest, aby przyjrzeć się bliżej fazie tłuszczowej, czyli olejom, masłom i składnikom w nich rozpuszczalnych. Jaki olej będzie najlepszy dla Ciebie, albo Twoich bliskich? Dowiesz się właśnie z tego modułu. 
5. Charakterystyka emulgatorów.
Fazę wodną i tłuszczową musimy połączyć by uzyskać interesującą nas emulsję. Do tego służą nam emulgatory, poznacie je właśnie dzięki temu modułowi.
6. Własnoręcznie wykonywane kosmetyki- kompendium wiedzy teoretycznej
Jak zrobić krem, serum, tonik? Dzięki temu modułowi zaznajomisz się z wiedzą, która pozwoli Ci samemu stworzyć proste receptury. Dowiesz się również jak je przechowywać i jak konserwować.

💚Część praktyczna- „Zrób to sam”- przepisy na wykonanie kosmetyków przez Uczestników kursu. Z naszą pomocą stworzysz trzy produkty do podstawowej pielęgnacji cery: preparat do demakijażu,

Prowadzący: Grzegorz Łabanowicz, kosmetolog specjalizujący się w:
• Diagnostyce skóry i jej problemów; 
• Doborze spersonalizowanej pielęgnacji i zabiegów kosmetycznych; 
• Tworzeniu receptur kosmetycznych.

„Kosmetologia nie jest tylko dziedziną nauki. Przede wszystkim, to pasja, która daje wiele radości. Codzienne odkrywanie nowej wiedzy, nowych produktów i wyszukiwanie rozwiązań, które pomagają ludziom w walce o lepszy wygląd są niezwykle motywujące
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Identyfikuje jego potrzeby i dobieram najlepsze dla niego rozwiązanie.”- Grzegorz Łabanowicz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium