ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE WARSZTATY I KONSULTACJE KOSMETOLOGICZNE W KRAKOWIE 0

Kochani,

Rozszerzamy ofertę warsztatów i zapraszamy jednocześnie na konsultacje kosmetologiczne, od teraz mają Państwo możliwość umówienia się w Krakowie na:

  • Indywidualne konsultacje kosmetologiczne składające się z dogłębnej diagnostyki skóry i doboru spersonalizowanej, pełnej pielęgnacji. Na spotkaniu otrzymają Państwo informacje na temat rodzaju i podtypu/ów Państwa skóry, jej potrzeb, jak należy ją pielęgnować, jakie składniki aktywne będą dla niej odpowiednie, a jakich unikać, jakie produkty ze
    Zrób Sobie Krem warto wdrożyć do pielęgnacji, na jakie zabiegi kosmetyczne warto się udać, będą mogli Państwo uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące pielęgnacji.

  • Indywidualne warsztaty z własnoręcznie wykonywanych kosmetyków składające się z części teoretycznej, jak i praktycznej. Treści będą dopasowane do Państwa potrzeb, zainteresowań i możliwości.

 

Terminy, jak i godziny są do uzgodnienia. Koszt pierwszej konsultacji kosmetologicznej to 300zł, a każdej kolejnej 200zł. Koszt indywidualnych warsztatów to 600zł- po szkoleniu otrzymają Państwo zestaw wykonanych przez siebie kosmetyków, skrypt ze szkolenia i certyfikat. Decydując się jednocześnie na indywidualne warsztaty otrzymują Państwo 50% zniżki na konsultację kosmetologiczną, czyli całość wynosi 750zł.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na szkolenia@zrobsobiekrem.pl

Pozdrawiam,
Grzegorz Łabanowicz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium