Peeling z nasion malin
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Za pomocą peelingu owocowego usuwamy mechanicznie - ścieramy wierzchnią warstwę skóry, głównie obumarły naskórek. Usunięcie tej warstwy skóry powoduje pobudzenie do szybszego wzrostu i odnowy warstwy naskórka, oraz pobudza do wzrostu komórki warstw głębszych. Efektem regularnego stosowania peelingów jest pogrubienie się warstw żywych komórek skóry, natomiast cieńsza staje się warstwa rogowa. Peeling mechaniczny pobudza mikrokrążenie skórne i dotlenia skórę. Wyrównuje się koloryt skóry. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładsza.
Oprócz głównego zadania, jakie mają peelingi do twarzy (ścieranie, złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka) peeling z nasion malin jest również surowcem dostarczajacym wiele składników czynnych (antocyjany, witaminy, kwasy owocowy i inne).
Peeling nakłada się na zwilżoną skórę omijając okolice oczu i ust, a następnie masuje okrężnymi ruchami przez około 2-5 min i spłukuje wodą.
Maseczka peelingująca
1 łyżeczka glinki białej
1łyżeczka 1% kwasu hialuronowego
Składniki rozrobić w wodzie mineralnej, niegazowanej tak aby powstała maseczka o konsystencji gęstej papki.
Nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Przy zmywaniu letnią wodą wykonujemy 2-3 minutowy masaż.
kasiazaw
Dużo lepszy jeżeli chodzi o działanie jest peeling z bzu czarnego, gorąco polecam:)
iwona
bardzo fajny w połączeniu z kwasem hialuronowym. Dla mnie jest lepszy niż korund, cera jest świeża i gładka, Bardzo polecam
Makowa
Jak dla mnie nie nadaje się do peelingu skóry twarzy. Chciałam go wykorzystać do peelingu ciała jednak trzeba uważać gdyż drobinki są dość grube i mogą podrażnić i porysować skórę. Wolę korund który ma bardzo drobną frakcję ścierającą.