
Opis
Tripeptyd miedziowy
Tripeptyd miedziowy - innowacja w walce ze zmarszczkami
INCI: Bis(Tripeptide-1) Copper Acetate, Glycerin, Aqua, Caprylyl Glycol &Ethylhexylglycerin
Czym jest?
GHK, czyli Glycyl-L-Histyidyl-L-Lysine to tripeptyd wyizolowany z ludzkiego osocza. Charakteryzuje się wysokim powinowactwem do jonów miedzi (II), z którymi samoczynnie tworzy kompleks GHK-Cu. Badania wykazują że tripetyd GHK posiada właściwości leczące rany, a jego miedziowe kompleksy zachowują się jak aktywatory remodelujące tkankę.
Jak działa?
-
wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, proteoglikanów i glikozaminoglikanów, stanowiąc doskonałe rozwiązanie na wszelkie oznaki starzenia (zmarszczki, utrata jędrności),
-
wspomaga redukcję blizn (sprzyja degradacji agregatów kolagenu w bliznach ),
-
działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie
Reasumując:
-
wygładza skórę i odmładza ją,
-
spłyca zmarszczki i blizny,
-
dobrze przebadany
-
surowiec wegański
Postać: klarowny niebieski roztwór o charakterystycznym zapachu , rozpuszcza się w wodzie
Dozowanie: 0,5-20%, dodawać do ostudzonego kosmetyku (odporny do temperatury 50℃, w ostatniej fazie tworzenia kosmetyku.
Stosowanie: w preparatach przeciwstarzeniowych, ujędrniających, poprawiających elastyczność, na blizny, naprawczych skórę i włosy, przyspieszających gojenie się ran, itp.
Uwagi:
-
dodawać na sam koniec tworzenia kosmetyku,
-
nie dodawać środków chelatujących, jak EDTA-2,
-
nie łączyć w jednym kosmetyku z kwasami owocowymi i ekstraktami roślinnymi jak np. ekstrakt z aloesu,
-
wartość pH kosmetyku powinna wynosić pH 5-7,
Przykłady zastosowania:
-
dodaj surowiec do potrójnego kwasu hialuronowego 3% i stwórz przeciwzmarszczkowe serum (na “klasyczne” 30ml serum potrzebujesz zmieszać 6ml peptydu miedzi z 24ml żelu hialuronowego),
-
dodaj surowiec do naszej bazy hydrożelowej i stwórz żel pielęgnacyjny o działaniu ujędrniającym (proporcje jak powyżej),
-
przygotuj krem na naszej bazie kremowej 1-1-3 stosując na “klasyczne” 50ml kremu: 10ml bazy, 10ml wybranych olejów/maceratów (np. olej z owsa, macerat z arniki) 10ml peptydu miedzi oraz 20ml wybranego przez Ciebie hydrolatu,
-
przygotuj krem na kremobazie kosmetycznej (w przeciwieństwie do bazy 1-1-3 ten krem będzie gęstszy, bardziej odżywczy, tłustszy - świetny dla cery dojrzałej, suchej i atopowej) stosując: 30ml kremobazy kosmetycznej, 10ml peptydu miedzi, 10ml wybranego hydrolatu,
-
możesz przygotować również krem na ciepło (peptyd miedzi będzie kompatybilny z większością naszych receptur - zawsze możesz dopytać nas czy dana receptura będzie kompatybilna z tym surowcem.
Przechowywanie:
Surowiec przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła.
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (82)
Katarzyna
Czy można łączyć w jednej formulacji tripeptyd miedziowy i azeoglicyne?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, można.
Kinga
Jakie jest stężenie procentowe tripeptydu miedziowego w sprzedawanym roztworze?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, maksymalne jakie miał nasz dostawca, tj. 1%
Alina
Dzień dobry, czy można go łączyć w jednej formule z bakuchoilem ?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , oczywiście, można .
Wiola
Witam, mam pytanie; chcę stworzyć serum z tym składnikiem czy mogę użyć oleju z pestek melin, truskawki i opuncji figowej oraz kwasu hialuronowego3% ?? Jeśli tak to w jakich proporcjach? Pozdrawiam
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, tripeptyd rozpuszcza się w wodzie , wiec może go Pani połączyć z kwasem hialuronowym. Jak doda Pani oleje to najlepiej użyć dodatkowo dla stabilizacji polysorbate -20 i wstrząsać przed użyciem . Np. 30% żelu hialuronowego 20% tripeptydu 45% olejów 5% polysorbate-20.
Wiola
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Mara
czy z potrójnym kwasem hialuronowym potrzeba konserwantu?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, do potrójnego kwasu hialuronowego nie musi dodawać Pani już konserwantu.
Mara
Dziękuje za odpowiedź, a czy 5gram tripeptydu odpowiada 5ml?
Paweł
Witam. Czy ten tripeptyd miedziowy to jest to samo, co jest zalecane w walce z wypadaniem włosów i we wsparciu ich odrostu?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , Tak, 5ml to 5g. Tak, zdecydowanie zaleca się stosowanie przy problemach z wypadaniem włosów np. w formie wcierek. Zachęcam do kontaktu mailowego . Pozdrowienia
Ann
Czy tripeptyd w połączeniu z kwasem hialuronowym można łączyć z wąkrotą? Co jeszcze można dodać do takiego połączenia aby zadziałało przeciwzmarszczkowy i ujedrniajaco dla skóry 50+
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Tak, można łączyć z wąkrotą. Zapraszam do artykułu, gdzie wymieniłem składniki ujędrniające i przeciwzmarszczkowe, z naszych nowości najbardziej polecam trehalozę, kwas poliglutaminowy, komórki macierzyste z wąkroty azjatyckiej, komórki macierzyste z jeżówki. Artykuł znajdzie Pani tu: https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/n/182 .
Pawel
Dzień dobry Czy można to łączyć z olejem z orzechów makadamia, koenzymem q10 i olejem monoi?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, nie, gdyż jest to surowiec rozpuszczalny w wodzie. Proszę zastosować Wedle instrukcji podanej w karcie produktu. Są tam przykłady bardzo prostego i szybkiego zastosowania.
Paweł
A czy jesli powyższe zestawie z tripeptydem miedziowym dodam do hydrożelowej bazy kosmetycznej to będzie to poprawne połączenie?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Baza hydrożelowa łączy składniki wodne, nie olejowe. Proszę powyższe zestawienie połączyć z bazą 1-1-3. Dla przykładu na 50g kremu: rozpuścić 0,5g koenzymu q10 w 4,5g oleju makadamia i 5g monoi i dodać te oleje do 10g bazy 1-1-3, 10g peptydu miedziowego oraz 20ml hydrolatu np. różanego. W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt mailowy.
Aa
Dzień dobry, dlaczego nie należy łączyć peptydu z ekstraktami roślinnymi?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, ponieważ związki zawarte w ekstraktach mogą destabilizować działanie tripeptydu.
Kasia
Dzień dobry, czy można go łączyć w jednej formule z kwasem hialuronowym i protienami ryżu - jeśli tak to w jakich proporcjach?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, można, proteiny ryżu do 4%, tripeptyd do 20%. W razie dalszych pytań zachęcam Państwa do kontaktu mailowego.
Oliwia
Dzień dobry, czy oferowany tripeptyd miedziowy można stosować samodzielnie, bezpośrednio na twarz, bez dodatkowych baz czy innych kosmetyków? Na rynku są dostępne kosmetyki z tym składnikiem aktywnym, jednak mają one w składzie również inne substancje - stąd moje pytanie dotyczące tego czy można stosować czysty tripeptyd miedziowy. Chciałabym się również upewnić co do stężenia tripeptydu - czy nadal wynosi ono 1%? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, nie ma potrzeby stosowania samego tego surowca, najlepiej wykonać jakąś recepturę, jak podajemy wyżej- np.dodać do bazy hydrożelowej lub żelu hialuronowego. Można też skorzystać z gotowych zestawów z tym surowcem . Nasz surowiec to roztwór tripeptydu o bardzo wysokiej jakości i skuteczności - w roztworze jest 1% tripeptydu - max.dawka jaką posiada nasz dostawca . Można wypróbować stosować sam tripeptyd , jednak producent zaleca max.stężenie 20%.
Monia
Witam ,mysle o zakupie tego peptydu jednak zastanawiam sie bo nie mozna go laczyc z wyciagami roslinnymi,a w wyzej wymienionych odpowiedziach istenieje taka opcja polaczenia warkotki , a to wyciag roslinny,wiec jak to jest.
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, chodzi o niektóre ekstrakty- jak z aloesu, czy z kory wierzby białej. Z większością można, w tym z wąkroty również nie ma przeciwskazań.
Ania
Witam a czy mogę połączyć z 30%dmso +kwas hialuronowy+peptydy+ , jako ścierka do włosów?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , kwas hialuronowy i tripeptyd miedziowy tak , dmso nie wiem , nie posiadamy go w ofercie .
andrzej
czy można połączyć tripeptyd z baza kremowa i hydrolatem cytrynowym w celu redukcji blizn potradzikowych na barkach i plecach?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, tak można, proporcje znajdzie Pan w karcie produktu "przykłady zastosowań". Jako, że są to większe obszary skóry polecam wykonać kilkukrotnie więcej produktu niż jest podane. W przypadku dalszych pytań o receptury zapraszam do kontaktu mailowego. Pozdrowienia.
Monika
Witam, a czy można ten specyfik stosować pod rolke czy dermapen? pozdrawiam.
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, jest to roztwór służący jako dodatek do kosmetyków. Nie był badany pod kątem, o którym Pani wspomina, dlatego nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi.
Monika
Witam, czy 5g tripeptydu starczy na porcję 30ml serum na bazie kwasu hialuronowego, czy może jest to mniej niż 6ml?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, maksymalna zalecana dawka do 20% czyli 6 ml na 30ml, zatem 5 też będzie ok . 5ml w tym przypadku to 5g.
martam
Dzień dobry, czy tripeptyd miedziowy można łączyć z tetraizopalmitynianem askorbylu?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, tak, można.
Agnieszka Turska
Dzień dobry, Czy można połączyć 3% kwas hialuronowy + tripeptyd miedziowy + komórki macierzyste z wąkrtotki + smocza krew?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , można .
Iwona
Dobry wieczór. Czy tripeptydu miedziowego nie należy łączyć z żadnymi środkami chelatujacymi, czy tylko z solami EDTA? A jeśli tak, to czy stosując serum z tripeptydem, nie można domykać pielęgnacji kremem, który zawiera jakiekolwiek środki chelatujące?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , w materiałach producent wspomniał tylko o edta, zatem z innymi można , z kremem też bez problemu. Pozdrowienia !
Aga
Proszę o rozjaśnienie. Wyżej piszecie Państwo: " Nasz surowiec to roztwór tripeptydu o bardzo wysokiej jakości i skuteczności - w roztworze jest 1% tripeptydu - max.dawka jaką posiada nasz dostawca . Można wypróbować stosować sam tripeptyd , jednak producent zaleca max.stężenie 20%." W roztworze jest 1% a producent zaleca 20%. Więc mozna stosowac wyzsze stężenie? Wtedy lepiej działa? A skad pozyskać większe?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , Producent zaleca stężenie 20% jako maksymalne dla tego surowca . Wyższe nie zaszkodzi , może ale nie musi działać lepiej .
Ania
Witam, można prosić o jakiś przepis na serum na wypadanie włosów?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, oczywiście, proszę napisać do mnie na maila. Ta zakładka służy opiniom. Pozdrawiamy!!
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Niespodzianka: mamy dla Was cudowne nowości, dwa rodzaje serum z tripeptydem miedziowym do skóry głowy w gotowych zestawach, śpieszcie się, bo zestawy są limitowane: https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/c/WLOSY-I-SKORA-GLOWY/61
Ewa
Czy peptyd można stosować sam, żeby miał lepszy efekt? Stosowałam w połączeniu w połączeniu z bazą hydrożelową w proporcjach podanych jako przykład tutaj, ale konsystencja mi nie odpowiada. Zastosowanie na blizny zanikowe
Grzegorz
Dzień dobry, nie powinno być problemu ze stosowaniem tego surowca solo , jednak producent zaleca tak jak opisaliśmy w związku z czym na własne ewentualnie ryzyko możecie Państwo stosować surowce w stężeniach innych niż podajemy .
Agnieszka
W jakim stężeniu można łączyć tripeptyd miedziowy z innymi peptydami (tutaj dostępnymi)? A może jakaś formulacja na bogato: komórki macierzyste, tripeptyd miedziowy, kwas tranexaminowy, karnozyna, mleczko pszczele? :) Da się to wszystko połączyć?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , Zalecane przez producenta stężenie to max.20%. Tak może Pani łączyć z podanymi surowcami . W przypadku pytań o receptury prosimy o kontakt mailowy . Pozdrawiamy
Grażyna
Czy można połączyć tripeptyd z bazą o następującym składzie: Aqua, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Shea Butter Ethyl Esters, Propanediol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-6 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Polyglyceryl-6 Behenate, Pantolactone, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate Chciałabym ją wykorzystać, bo mi się zmarnuje, ale jak ma mi zaburzyć działanie peptydu, to lepiej nie
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Nie powinno być problemów w tym przypadku, nie mniej jednak na przyszłość- proszę łączyć nasze surowce z naszymi surowcami/bazami, aby do minimum ograniczyć niepowodzenia w formulacjach produktów.
Goska
Kupując 50 gram peptydu ile muszę dodać np. kwasu hialuronowego ,żeby uzyskać stężenie peptydu 10% ?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , proszę doprecyzować o jaki kwas chodzi . Mamy wersje proszkowe i roztwory . Proszę napisać do mnie na maila . Pozdrawiam serdecznie!!
Maria
Dzień dobry, czy można dodać peptyd do formulacji, w której 40% stanowi alkohol etylowy?
Grzegorz@zrosbobiekrem.pl
Dzień dobry, nie znalazłem nigdzie informacji o tym, aby nie można było. Wydaje mi się, że tak, ale 100% pewności nie mam.
Urszula Rokicka
Cytat z komentarza powyżej: "Proszę o rozjaśnienie. Wyżej piszecie Państwo: Nasz surowiec (...)" Panie Grzegorzu czy jednak tu nie chodzi o to, że w roztworze znajduje się 1% tripeptydu, a producent zaleca maksymalna dawkę 20% i tu jest kruczek: w odniesieniu do czego jest to 20%? Do ilości bezwzględnej tripeptydu (czyli 20% ze 100%) czy do ilości jednoprocentowego roztworu (20% z 1%)? Podobny problem zauważyłam wcześniej w innych Panstwa surowcach, dlatego pytanie jest ciekawe i nadal nie wyjaśnione właściwie
Urszula (proszę o usunięcie na
Cytat z komentarza powyżej: "Proszę o rozjaśnienie. Wyżej piszecie Państwo: Nasz surowiec (...)" Panie Grzegorzu czy jednak tu nie chodzi o to, że w roztworze znajduje się 1% tripeptydu, a producent zaleca maksymalna dawkę 20% i tu jest kruczek: w odniesieniu do czego jest to 20%? Do ilości bezwzględnej tripeptydu (czyli 20% ze 100%) czy do ilości jednoprocentowego roztworu (20% z 1%)? Podobny problem zauważyłam wcześniej w innych Panstwa surowcach, dlatego pytanie jest ciekawe i nadal nie wyjaśnione właściwie
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, Samych peptydów miedziowych jest 1%. Producent zaleca 20% max. z tego roztworu . Pozdrawiam serdecznie.
Videl
Witam, czy ten peptyd można łączyć z mleczanem sodu oraz kwasem mlekowym? Jeśli odpowiedź brzmi nie to czym mogę.podnosic lub obniżać pH kosmetyku z tym składnikiem? Z góry dziękuję za odpowiedź
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, nie zaleca się łączenia peptydów z kwasami złuszczającymi, zatem z kwasem mlekowym nie, z mleczanem Pani może. Chodzi teraz składniki aktywne, jeśli chodzi o obniżenie ph to w tak małych ilościach nie powinno mieć to wpływu na kosmetyk. Pozdrawiam serdecznie!!
cyjan
Dzień dobry, czy można go stosowa z ekstraktem soi?, ekstrakt soi jest rodzajem peptydu ale jednak to wyciag z rośliny. Będę wdzięczna za odpowiedz
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, można!
Marzena Michalczuk
Dzień dobry. Czy można tripeptyd miedzi łączyć z Propranediolem?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, tak, można.
Marzena
Czym się różni w działaniu ten peptyd miedziowy od Copper Lysinate/Prolinate?
Ana
Witam, Czy z peptydami (np.miedziowymi) mogę łączyć liposomy lub ekstrakty roślinne na naczynka np. ekstrakt z kasztanowca, ruszczyka, arniki, perłowca itp?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, tak można łączyć te surowce, proszę jednak pamiętać aby były one z naszego sklepu, tak aby były kompatybilne w recepturze .
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Copper Lysinate/Prolinate to zupełnie inny surowiec, nie posiadamy go w ofercie, także nie zaznajamialiśmy się z dokładnie z jego badaniami i właściwościami.
Ewa
Dzień dobry, czy połączenie tripeptydu miedziowego z kwasem hialuronowym 1,5% zamiast 3% będzie skuteczniejsze w działaniu przeciwzmarszczkowym (lepsze przenikanie do skóry)? A jeśli tak, to w jakich proporcjach połączyć składniki? Kolejne pytanie: czy mogę tripeptyd miedziowy i kwas hialuronowy z Państwa sklepu połączyć z produktem drogeryjnym o następującym składzie: 100% Centella Asiatica Extract (Water, Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, 1,2-Hexanediol, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin)? I tu również pozostaje kwestia proporcji. Nie mogę korzystać z dostępnego u Państwa wyciągu z wąkroty ze względu na zawartość alkoholu. :(
Karolina Twardowska
Witam . Mam w posiadaniu bazę nawilżająca z firmy My Magic Essence . Ma konsystencję żelową i zawiera kwas hialuronowy, jest dużo słabsza niż słynny Botox tej firmy który w składzie zawiera peptydy . Czy mogłabym je dodać do takiego gotowego już produktu żeby miała silniejsze działanie przeciwzmarszczkowe ?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , nie znam produktu , a tym bardziej technologii jego wytwarzania . Najlepiej korzystać z receptur w naszym sklepie by nie obawiać się niepożądanej reakcji . Może Pani spróbować , ale na własne ryzyko , stać się nic nie powinno , ale mogą destabilizować się surowce .
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , 3% jest lepsze ze względu na to że kwasów jest więcej . Nie polecam łączenia surowców z produktami gotowymi , gdyż nie wiadomo jak zareagują , czy się nie zdestabilizują . Nasz wyciąg z wąkroty nie zawiera alkoholu , tylko mieszaninę konserwantów, gdzie jest minimalna ilość benzyl alkohol, to nie to samo co denat alcohol . Przykłady zastosowania tripeptydu miedziowego : dodaj surowiec do potrójnego kwasu hialuronowego 3% i stwórz przeciwzmarszczkowe serum (na “klasyczne” 30ml serum potrzebujesz zmieszać 6ml peptydu miedzi z 24ml żelu hialuronowego), dodaj surowiec do naszej bazy hydrożelowej i stwórz żel pielęgnacyjny o działaniu ujędrniającym (proporcje jak powyżej), przygotuj krem na naszej bazie kremowej 1-1-3 stosując na “klasyczne” 50ml kremu: 10ml bazy, 10ml wybranych olejów/maceratów (np. olej z owsa, macerat z arniki) 10ml peptydu miedzi oraz 20ml wybranego przez Ciebie hydrolatu, przygotuj krem na kremobazie kosmetycznej (w przeciwieństwie do bazy 1-1-3 ten krem będzie gęstszy, bardziej odżywczy, tłustszy - świetny dla cery dojrzałej, suchej i atopowej) stosując: 30ml kremobazy kosmetycznej, 10ml peptydu miedzi, 10ml wybranego hydrolatu, możesz przygotować również krem na ciepło (peptyd miedzi będzie kompatybilny z większością naszych receptur - zawsze możesz dopytać nas czy dana receptura będzie kompatybilna z tym surowcem.
Judyta
Witam, czy tripeptyd miedziowy moge połączyć z mikroliposomami DHEA lub mikroliposomami dla cery dojrzałej?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, oczywiście, można .
Ona
Z dokumentow wynika, że w sprzedawanym surowcu jest tylko 1% czystych peptydów miedzi, większość to woda z gliceryna. Żeby stworzyć 0,5% stężenie (a takie jest w niektórych kosmetykach gotowych) to buteleczka 5g wystarczy na maluśkie serum 10g. Czy możecie wprowadzić coś bardziej skoncentrowanego, oczywiście w rozsądnej cenie, żeby miało większą koncentrację? Byłybysmy wdzięczne
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry , Peptydy są tymi składnikami , których wystarczy niewielkie stężenie do skutecznego działania . Na skuteczność surowca składa się jego stabilizacja i jakość , a ta w tym przypadku jest bardzo wysoka . Możliwe , że w przyszłości będzie wyższe stężenie jeśli jest taka potrzeba . Będziemy mieć też prawdopodobnie inne, innowacyjne peptydy ❤️
adam
czy butelka ma datę ważności oznaczoną od daty produkcji. producent tej mieszanki podaje maks 2 lata (tak, znalazłam), więc pytanie w jaki sposób to oznaczacie?
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, każdy produkt ma oznaczoną datę ważności wedle wskazań od producenta .
Ona
Postosowalam trochę serum 10% (żeby było ekonomiczniej- niższe stezenie) i na początku myślałam, że przereklamowane, bo niektórzy mówili, że widać efekt już po 1 dniu. Ale stwierdzam, że działa po około dwóch tygodniach:) po tym czasie stosowania naprawde widać różnicę, szczególnie w okolicach oczu. Jestem zadowolona, myślę , że jeszcze lepszy efekt byłby przy wyższych stężeniach. P.S. przydałaby się sekcja "Pytania" obok sekcji "opinie", bo na razie wszystkie opinie są pytaniami :)
Grzegorz@zrobsobiekrem.pl
Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za opinię :) Prosimy o zadawanie pytań mailowo , tutaj powinny pojawiać się właśnie opinie , nie mniej jednak z przyjemnością odpowiadam na pytania również tutaj :)
Tripeptyd miedziowy





towar niedostępny

Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj i przejdź do „Plików do pobrania” dla tego produktu.